Przygotowaliśmy kilkadziesiąt szablonów z przykładową treścią, które Partner może edytować i przystosować do własnych potrzeb:

  1. Powiadomienia dotyczące płatności (dotyczące zamówień, wygasających usług, przesyłania dokumentów księgowych na żądanie)
W powiadomieniach dotyczących wygasania usług warto ustawić opcję "Dni do wystąpienia zdarzenia". Np. przy ustawieniu 30,14,4 - nasz email z przypomnieniem o kończącym się okresie abonamentowym wraz z fakturą proforma na odnowienie usługi zostanie wysłany do Abonenta na 30,14 i 4 dni przed upływem obecnego okresu Abonamentowego.


2. powiadomienia dotyczące zmian statusu domeny (rejestracje, odnowienie, transfer, opcja)

Maile dotyczące cesji domeny, transferu wewnętrznego domeny, wydania kodu authinfo są wysyłane systemowo i nie ma możliwości ich edycji.


3. Powiadomienia dotyczące zmian statusu konta hostingowego (rejestracje, odnowienia, wykorzystanie miejsca na dysku)

Powiadomienia będą aktywne jeśli Partner wybierze integrację Panelu Sprzedażowego ze swoim Cpanelem lub kontem DirectAdmin a także zaznaczy opcję Tak przy Hosting w sekcji Oferowane usługi na dashboardzie.

4. Powiadomienia dotyczące zmian statusu certyfikatów SSL (rejestracje, odnowienia, anulowanie zamówienia, proces weryfikacyjny)

Powiadomienia będą aktywne jeśli Partner w zaznaczy opcję Tak przy SSL w sekcji Oferowane usługi na dashboardzie.

5. Powiadomienia systemowe (zarządzanie hasłem przez Abonenta i inne)


Reset hasła konta Abonenta jest możliwy jedynie, gdy Partner zaznaczy opcję "Wysłanie linku do resetu hasła" jako Włączona oraz dokona odpowiednich ustawień SMTP w sekcji Powiadomienia mailowe.